Intencje


Nowenna odprawiana jest w każdy piątek podczas Mszy św. o godz.19.00.

Aktualności

Betelewo

2016-08-03

„Rzekł Bóg do Jakuba: «Idź do Betel i tam zamieszkaj. Wznieś też tam ołtarz Bogu, który ci się ukazał, gdy uciekałeś przed twym bratem Ezawem». Rzekł więc Jakub do swych domowników i do wszystkich, którzy z nim byli: «Usuńcie spośród was [wizerunki] obcych bogów, jakie macie; oczyśćcie się i zmieńcie szaty. Pójdziemy bowiem do Betel i tam zbuduję ołtarz Bogu, który wysłuchał mnie w czasie mej niedoli i wspomagał mnie, gdziekolwiek byłem». (Rdz 35, 1-3).

Wspólnota Betelewo zrodziła się z potrzeby serca w 2008 roku i do dnia dzisiejszego jest miejscem wspólnego uwielbiania Boga oraz dzielenia się wiarą. Tworzą ją osoby pracujące, często są to małżeństwa wraz z dziećmi. Dzieci stanowią ważną część wspólnoty i towarzyszą nam zarówno przy spotkaniach formacyjnych, uwielbieniach jak i wspólnych wyjazdach. Nasze spotkania rozpoczynamy modlitwą do Ducha Świętego, po której następuje rozważanie wybranego fragmentu Pisma Świętego. Chcemy wzajemne umacniać się w przeżywaniu wiary i pogłębianiu miłości do Boga. Mamy nadzieję, że owocem tego będzie też dzielenie się świadectwem naszego życia w środowiskach, w których  przebywamy na co dzień.

Formacja
2-gi piątek miesiąca- spotkanie formacyjne w domach członków wspólnoty
4-ty piątek miesiąca- godz. 19 Eucharystia, a po niej spotkanie w Piwnicy Akademickiej na Skałce

Duszpasterz
o. Michał Handzel

Kontakt

Jeżeli usłyszałeś tak jak my „Idź do Betel”  to serdecznie przywitamy cię w naszej wspólnocie. Napisz do nas: wspolnota@betelewo.pl

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Programista PHP: Michał Grabowski Projekt: Michał Zabielski